Bóle z lewej strony i przy żebrach aż do ramienia

Mam pytanie mam 25 lat ostatnio porobiłam wszystkie badania usg jamy brzusznej na watrobe na trzustke rtg klatki piersiowej krew tarczyce i wszystko wyszło w porzadku a od pewnego czasu mam bole z lewej strony tak jak by przy zebrach az do ramienia zdarza sie to tez z prawej strony .. dodam ze echo serca mialam robione i wyszlo w pozadku czy to moze byc cos powaznego moze jakis nowotwor??? bardzo prosze o odpowiedz

Witam. Jeśli podstawowe badanie nie wykazują żadnych nieprawidłowości nie ma powodów do niepokoju, Tego typu dyskomfort to najczęściej tzw. nerwobóle pojawiające się w związku ze zwiększonym napięciem emocjonalnym.