Bóle z lewej strony na plecach i trudności w oddychaniu

Witam Sedecznie Kilka dni temu dostałam okropnego bolu z lewej strony na plecach blizej ku srodkowi,mialam trudnosci w oddychaniu ,posmarowałam Olfenem,nakleilam plaster Olfen i jakby bol ustapil ten nagly ,bo lekki bol ktory ciagle czuje szczegolnie przy skrecie tłowiem w prawo pozostal,promieniuje jakby ku gorze i zle sie wtedy oddycha ,w innych pozycjach nie boli,przedwczoraj i dzisiaj znow pojawil sie jakby atak utrudniajacy oddech i sam po chwili przeszedł.Bede wdzieczna za odpowiedz

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią objawy mogą sugerować występowanie schorzeń kręgosłupa. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Lekarz rodzinny może również wystawić skierowanie do lekarza ortopedy. Pozdrawiam.