Bóle z lewej strony pleców i biodrze przy wykrytych torbielach

Przy badaniu lewego jądra na którym wykryto torbiel wykryto również torbiel na lewej nerce o ile z jądrem nie mam problemów to od dłuższego czasu odczuwam bóle z lewej strony pleców i biodrze zauważyłem też pienienie się i ciemniejszą barwę moczu oraz silne bóle głowy występujące 1-2 razy w tygodniu chciałem zapytać jakie powinienem wykonać badania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania.