Bóle z lewej strony pod żebrami, niestrawności i częste stolce
Witam Od wielu lat okresowo /co kilka miesięcy przez tydzień dwa/ odczuwam ból z lewej strony pod żebrami wiele razy wykonywałem badania usg , gastroskopii równiej kolonoskopii - bez uwag.W badaniu krwi występuje lekko powyżej normy amylaza 120 -130 ale w moczu amylaza w normie i lipaza w normie , pozostałe badania krwi w normie. Bólom towarzyszą niestrawności , częste i cuchnące stolce , ogólne rozbicie. Proszę o wskazówki co do kierunku badań w celu poprawy komfortu życia

MĘŻCZYZNA, 64 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
nie podał Pan swojej wagi i obwodu pasa, być może to stłuszczenie narządów wewnętrznych wątroby i trzustki, proszę spróbować diety łatwostrawnej i zobaczyć czy objawy się zmniejszyły.
Pozdrawiam