Bóle z prawej strony brzucha i kłucia w jelitach

Witam Od kilku dni mam bol z prawej strony brzucha Objawia sie on kluciem jakby w jelitach. Biore nospe juz kilka dni Dzisiaj w nocy wziolem ponownie nospe a po godzinie mialem zawroty glowy i uczucie jak bym mial zemdlec. O czym to moze swiadczyc.Temperatura 35,5. Pozdrawiam Adam

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowny Panie aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, badanie pozwoli określić konieczność dalszych badań.

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pan, jakie jest nasilenie bólu bez leków rozkurczowych. Być może jest to objaw banalnego zaparcia, ale może być to też poważniejsza sprawa- najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Milena Lubowicz

Jeżeli ból jest silny, to proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Przyczyn może być bardzo wiele, niestrawność, stan zapalny, kamica pęcherzyka żółciowego. Do ustalenia rozpoznania konieczne jest badanie lekarskie i ewentualnie badania dodatkowe.
Pozdrawiam