Bóle z prawej strony brzucha pod żebrami

Witam, od trzech dni zmagam się z bólem z prawej strony brzucha pod zebrani... Jest to ból do zniesienia ale nasila się przy siadaniu, wychodzeniu po schodach, uciskaniu chorego miejsca czy lezeniu na lewym boku. Początkowo wydawało mi się że to zakwasy bo sporo ćwiczę, ale ból się nasilil i doszła do tego gorączka a w drugim dniu biegunka... Dziś jest ok choć ciągle boli przy poruszaniu i jestem osłabiona. Pisze tu, gdyż mieszkam w uk i nie ukrywam, że małe mam zaufanie do tutejszych lekarzy.

Nie obędzie się jednak Pani bez konsultacji. Brzuch trzeba zbadać, przynajmniej palpacyjnie. Zbyt wiele możliwości w tym kilka poważnych nie pozwala pozostawić Pani bez pomocy. Proszę nie czekać.