Bóle z prawej strony pod żebrami

witam coraz czesciej miewam bóle z prawej strony pod żebrami gdy sie skule lub uklekne mijają mam takie uczuczie jakby cos sie przemieszczało ból jest niewyobrarzalny co to morze byc watroba?Prosze o pomoc Grzegorz Kasperek

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W różnicowaniu można brać pod uwagę kamicę pęcherzyka żółciowego czy też kolkę nerkową. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza.