Bóle z prawej strony pod żebrami a problemy z wątrobą

Dzien dobry.. Mam pytanie, odczuwam bole z prawej strony pod zebrami, przeczuwam ze to watroba.. ale wyniki badan krwi byly ok robione ostatnio dwa razy.. tez na usg ponoc moja watroba wyglada ok. czy powinnam zrobic jakies badania dodatkowe czy moze powinnam sie uspokoic? dodam ze sporzywalam dosyc duzo alkoholu...

To są badania z jelita grubego, a konkretnie z zagięcia wątrobowego jelita grubego. Imitują bóle wątroby, jednak wątroba nie daje dolegliwości bólowych, a jelito jak najbardziej.