Bóle z tyłu głowy i podwyższone CRP

Witam od kilku tygodni odczuwam bardzo bolesne bóle z tyłu głowy, jestem zmęczona i śpiąca zrobiłam badania krwi i moczu .Mam podwyższone crp 23,38 .Co mogą mi Państwo poradzić?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,

Podwyższone CRP świadczy o stanie zapalnym w organizmie. Proszę udać się na wizytę lekarską, podczas której lekarz oceni związek Pani objawów z wynikami badań.