Bóle z tyłu głowy, zawroty, problemy z zasypianiem

Witam. Wczoraj wieczorem kiedy kladlam sie spac wystapily u mnie nastepujace objawy - dziwny lekki bol z tylu glowy, kolo uszu, mdlosci, zawroty glowy, nagle uderzenia goraca gdy zamykalam oczy I probowalam zasnac, oraz bylo mi zimno, Jadlam duzo roznych salatek, ciast-jak to w swieta. Nigdy wczesniej sie tak nie czula.; Spalam tamtej nocy jedyne 3 godziny. Po powrocie z pracy, polozylam sie na 2 godziny, kiedy zaczelam sie wybudzac objawy te znowu sie pojawily. Nie przyjmuje zadnych lekow,

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Warto zmierzyć wartość ciśnienia tętniczego. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego celem dokładniejszej diagnostyki.