Bóle zatok, kłucie w oku i napady paniki

Witam.mój problem trwa kilka miesięcy.Zaczelo się od obręczy na głowie, później bóle zaczęły być krotkotrwale ale częste w różnych miejscach. Później odczuwalam ból w miejscu zatok uczucie zatakanego ucha. Kolejno zaczęło mi w głowie coś strzykac. Następnie ból połowy głowy i czasem klucie w oku. Dodatkowo często napady paniki leku. Bóle brzucha biegunka na zmianę . Klucie w klatce piersiowej . Często uczucie odrealnienia w sytuacjach stresowych. Nie pracuje Wychowuje roczne dziecko.

Witam,
W Pani przypadku należy przede wszystkim wykluczyć schorzenia somatyczne, stąd jest konieczna wizyta u lekarza POZ i on powinien Panią dalej skierować na badania diagnostyczne. Jeżeli wyniki badań okażą się prawidłowe a objawy nadal będą się utrzymywać, wskazana będzie konsultacja psychiatry. Można też skonsultować się ze specjalistą od razu, nie czekając na wyniki badań, ważne jednak, by nie zaniedbać ich wykonania.
Pozdrawiam.

Typowe objawy somatyzacji związanej ze stresem. Trudno odpowiedzieć coś wyczerpującego na odległość. Jeśli Pani nie karmi można na jakiś czas włączyć leki najnowszej generacji bez skutków ubocznych, aby odciążyć oś nadnerczowo przysadkową, zredukować nadmierne wydzielanie kortyzolu , które występuje przy przewlekłym stresie. Czesto pomaga suplementacja wit. D3 i K2. Wszystkiego dobrego.