Bóle, zawroty głowy, stany podgorączkowe a stres

Jestem najlepszym specjalistą w pracy. Dyrektor ( z nadania) widzi ogromną konkurencję. Pracuję w szkole. Mam potworne bóle i zawroty głowy, stany pidgorączkowe, nie budzę sie na czas ( żeby nie zaspać, siedzę całą noc w fotelu). Jestem wykończona. Ewa Jelenia Góra

Opisane objawy mogą zwiastować nerwicę, zaburzenia związane zer stresem i przemęczeniem. Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem, pomogą zrozumieć przyczyny zaburzeń i poradzić sobie z nimi.

Witam
Znajduje się Pani w dużym stresie, do tego dołączyły się już problemy ze snem i objawy psychosomatyczne. Zbyt długie pozostawanie w takim stanie napięcia jest niebezpieczne dla zdrowia, dlatego wskazane jest, aby skorzystała Pani z pomocy psychologa.
Renata Respondek