Bóle zęba i głowy po ponownym leczeniu kanałowym

Mój stomatolog ratuje mi zęba po poprzednim leczeniu kanałowym. Za tydzień ząb ma być juz zamknięty. Po poprzedniej wizycie powstała opuchlizna na dziąśle, bolał ten ząb przy ucisku. Dziś opuchlizna schodzi, ząb tylko lekko pobolewa.Boli mnie jednak dziwnie głowa co rano..w ciągu dnia ta strona głowy przy gwałtownych ruchach lekko boli. Boję się że stomatolog zakończy leczenie a bóle głowy nie przeminą bo ząb wyrządził większe szkody i sama będę potem szukała przyczyny..

Dzień dobry,
proszę na początku wizyty powiedzieć lekarzowi o Pani obawach i o tym, że ząb nadal boli. Na pewno weźmie to pod uwagę i, jeśli będzie to konieczne, zmieni plan leczenia i odłoży wypełnienie kanałów do czasu, aż objawy ustąpią.