Bóle zęba leczonego kanałowo w nocy

Miesiąc temu leczyłam kanałowo górną szóstke. Ząb został zatruty zdezynfekowany i wypełniony. Dentysta twierdził ze juz nie powinno bolec,że jest już martwy. Jednak znów zaczał mnie trochę boleć , zwlaszcza w nocy, czy to normalne? Dentysta zrobił zdjęcie po wypieleniu twierdząc ze kanaliki ładnie sie wypełniły i wszystko jest ok, co robić?

Jeśli nie , sprawdzić dokładnie inne zęby po tej stronie. Ból może promieniowac i to tylko wrażenie , że boli ta szóstka..

Być może pozostał jeszcze jakiś niewypełniony dodatkowy kanał. Aby postawić diagnozę konieczne byłoby wykonanie tomografii komputerowej i przeanalizowanie przebiegu kanałów oraz ich wypełnienia.

Pozdrawiam
lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl