Bóle zęba leczonego pod mikroskopem

Tak jest leczony pod mikroskopem ddam że brałam cylimadynę 600 ale ząb zaczyna boleć pod wieczór i w dzień nie mogę się do niego dotknąć co ostanio mówi£ o jakimś zabiegu ale powiedział ze spróbuje go zamknać i na obserwacje z tym chciłabym wiedzieć czym grozi przerwanie tego leczenia bo nie długo wyjeżdzam do pracy na dawa miesiące i czy tak można to zostawić

Należy jednak pamiętać o możliwości wtórnego zakażenia kanałów w przypadku np. odłamania fragmentu wypełnienia, czy zęba, a taki zab,najcześciej slaby i mocno zniszczony, bez porządnej ostatecznej odbudowy jest bardziej narażony na złamania.