Bóle zęba, nawet po leczeniu kanałowym

Witam, Leczenie kanałowe mojej szóstki było koszmarem. Przychodziłam kilka razy, kanały były 3 albo 4 bardzo długie i okropnie powiginane, lekarz leczył pod mikroskopem. Ostateczne wypełnianie było bardzo bolesne i pomimo znieczulenia płakałam i jęczałam z bólu. Lekarz twierdził że wymyślam i potraktował mnie okropnie. Minęło 7 miesięcy, ząb boli nadal, nigdy nie przestał.. przy nagryzaniu, dotyku choćby językiem.. a ja nadal od dentystów w tym gabinecie słyszę ze to normalne :/ co zrobili źle?

Dzień dobry,
jeżeli leczenie zakończyło się niepowodzeniem, po siedmiu miesiącach powinno być to widać na zdjęciu rentgenowskim, pod postacią zmian okołowierzchołkowych. Niestety czasem ząb boli pomimo, że na zdjęciu koerzeń wygląda normalnie. Czasem przyczyną takiego utrzymującego się bólu może być dodatkowy, nie przeleczony kanał. Należy też wykluczyć pęknięcie korzenia. Najlepiej widać takie zmiany na tomografii komputerowej zęba. Na podstawie tomografii można podjąć decyzję o dalszym leczeniu.