Bóle zęba po częściowym leczeniu kanałowym

Witam mam pytanie w czrewcu zakończyłam leczenie kanałowe górnej szóstki były znią problemy poniewaz ma nietypowa budowe anatomiczna i musialam przewwać leczenie zewględu wyjazdu do pracy zab zostałwypełniny tymczasowa i nadbudowany zostały zrobine dwa kanały i trzeci tylko 1/2 a czwarty wogóle ze wzgledu na dostep do niego a przytm miał silny stan zapalny w tym zebie dwa razy antybiotyk brałam zab zaczyna bolec znowu w nocy i przy dotyku ile czasu trzeba zeby kanały sie pozamykały

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Być może konieczna będzie ekstrakcja zęba. Proszę udać się do stomatologa.

Wszystkie kanały podczas leczenia endodontycznego powinny być wypełnione. Jeśli ząb będzie nadal bolał powinna Pani zgłosić się do gabinetu, który specjalizuje się w leczeniu endodontycznym w mikroskopie. Kanały rzadko zamykają się same ...

Pozdrawiam
lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl