Bóle zęba po plombowaniu i znieczuleniu miejscowym

Witam.mam takie pytanie.cztery dni temu plombowalam zeba.bylo to lecznie zeba na znieczuleniu miejscowym miedzy siodemka a osemka przy dziasle.zaplacilam za to leczenie 200 zl .stomatolog mowil ze jak bedzie bolal to czeka mnie leczenie kanalowe.ten zab mnie nie boli jak go nie dotykam.jem druga strona bo ta nie moge ze wzgledu na bol ktory mi dokucza.od dwoch dni boli mnie rowniez ucho i nie wiem czy to jest zle zrobiony zab czy tylko przewianie i tak to odczuwam.prosze o dpowiedz.pozdrawiam.

Taka sytuacja to niejako przysługa dla pacjenta szansa aby nie obciążać go być może zbędnym leczeniem kanałowym.
Powinna Pani w tej sytuacj jak najszybciej zgłosić się ztym problemem do swojego lekarza.
A tak na marginesie nie można przewiać zębów i zęby nie bolą od przewiania tylko od zniszczeń spowodowanych próchnicą

Witam
z objawów które Pani podaje wynika że doszło do zapalenia miazgi- tej tkanki która jest żywa i odpowiada za ból. Lekarz który wykonał wypełnienie poinformował Panią że ząb może boleć..gdyż jak przypuszczam była bardzo głeboka próchnica. Prosze zgłosić się do lekarza celem kontynuacji leczenia.