Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle zęba po robionym leczeniu kanałowym

Byłam w domu rodzinnym gdzie robiłam zęba, Pani dała mi lekarstwo na zęba po czym powiedziała żebym sie zglosiła po tygodniu na leczenie kanałowe. Musiałam zatem iść do stomatologa w miejscowości której studiuje po czym w miedzy czasie zaczela strasznie boleć mnie 8. Pani doktor powiedziala ze musze ją wyrwać a dopiero pożniej zrobimy 4 kanałowo. Jestem juz 2 dobre po wyrwaniu do tego wypadlo mi lekarstwo z 4 i wydaje mi sie ze jest tego zęba coraz mniej. Moze mi Pan doradzić co powinnam zrobic?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

:-) Witam Proszę po prostu kontynuować leczenie kanałowe czyli endodontyczne. Fundament czyli korzeń 4 to podstawa, a na niej można naprawdę sporo zbudować i stan korony zęba w trakcie leczenia nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Pozdrawiam Bartosz Niedziółka

www.doktorbart.pl

www.extra-dent.pl

Stomatologia Extra-Dent

os. Tysiąclecia 12

61-255 Poznań

tel.: 61 870 10 35

tel. kom.: 602 789 712

e-mail:

    gabinet@extra-dent.pl
0

Dzien dobry, koniecznie musi Pani dalej leczyć kanałowo chory ząb, szczególnie jeżeli wypadł opatrunek. Ząb nie powinien być otwarty ponieważ cały czas dostają się do kanałów bakterie i migrują coraz głębiej w tkankę korzenia, a nawet infekują otaczającą ząb kość.

Specjalista w dziedzinie stomatologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy