Bóle zęba po założeniu do niego tlenku cynku

Od półtorej miesiąca mam w zębie tlenek cynku. ząb po tym czasie zaczął mnie "nudząco" boleć przez chwile.Taka sytuacja przytrafiła mi się 2 razy w ciągu tego czasu. Co może o tym świadczyć?

Jeżeli ma Pani tlenek cynku już od półtora miesiąca, ból po takim czasie może oznaczać, że tymczasowe wypełnienie zrobiło się nieszczelne. Nalęzy udać się do lekarza stomatologa i zabezpieczyć ubytek. Serdecznie pozdrawiam, dr Urszula Jarosz