Bóle zęba pomimo leczenia kanałowego

Po leczeniu kanałowym dolnej "6" (przed 3 tygodniami) mam te same dolegliwości co przed rozpoczęciem leczenia: wrażliwość na temperaturę, przenikanie bólu wgłąb zęba, bóle w nocy, dyskomfort przy nagryzaniu mimo że cały czas staram się oszczędzać tę stronę. Czy ząb jest jeszcze do uratowania czy czeka mnie usunięcie go?

Witam. Wrażliwość na temperaturę sugeruje, że boli Panią któryś z zębów żywych - czyli nie szóstka. Proszę zasugerować dentyście by poszukał który ząb daje te dolegliwości.