Bóle zębów i nierówny łuk zębowy

Dzień dobry mam bolesny problem od wielu lat panicznie boje się dentysty a na co dzień zmagam się z bólem mam zęby które mi się wydostają spod dziąsła jedynke górną która jest bokiem do reszty zębów już nie da się wytrzymać mam 24 lata nazywam się Kamil proszę mi pomóc

Bez dokładnego badania ciężko jest stwierdzić co jest przyczyną Pana bólu. Radzę pojawić się na wizycie w gabinecie by stwierdzić co się dzieje. Badanie nie boli! Pozdrawiam

Panie Kamilu,w Pana prośbie przebrzmiewa rzeczywiście rozpacz. Jeżeli zęby już tak bolą, to nie ma wyjścia. Musi Pan znaleźć lekarza lub klinikę, która specjalizuje się w leczeniu pacjentów lękowych. Ważne jest zarówno podejście lekarza jak i nowoczesne urządzenia redukujące ból. Nie należy się wstydzić obaw przed leczeniem stomatologicznym. Odczuwa to bardzo dużo osób. Trzeba znaleźć lekarza, który na tyle wzbudzi w Panu zaufanie, że będzie Pan mógł poddać się leczeniu. Wszystko da się zrobić. W naszej klinice włąśnie dobiega do końca dość długie lef\czenie pacjenta, który mdlał na słowo zastrzyk. Życzę Panu, żeby znalazł Pan dogodne dla siebie miejsce. Ale proszę zająć się zębami zanim nie będzie za późno. Serdecznie pozdrawiam Urszula Jarosz

Witam serdecznie,
W dzisiejszych czasach leczenie stomatologiczne zupełnie różni się od tego, jak to wyglądało kiedyś. Nowoczesne gabinety są odpowiednio przystosowane, aby być przyjaznymi dla każdego pacjenta. Znieczulenie komputerowe, Dental Button (przycisk, pozwalający natychmiast wyłączyć pracę fotela stomatologicznego), zabiegi w podtlenku azotu, zabiegi w narkozie (zasypia się i budzi z wyleczonymi zębami).
Jednak najważniejsze jest to, aby udać się najpierw na konsultację - bez tego żaden lekarz nie będzie w stanie pomóc. Jest to zazwyczaj bardzo przyjemna wizyta, gdzie przede wszystkim lekarz rozmawia z pacjentem oraz tylko ogląda jego zęby.
Na podstawie konsultacji stomatolog wspólnie z pacjentem wybiera najlepszy sposób leczenia dobrany indywidualnie.