Bóle zębów po lewej stronie szczęki

Witam, mój problem dotyczy lewej strony szczęki, bolą mnie zęby na górze i na dole, nie umiem określić dokładnie które, ale problem dotyczy zębów od 5 do 8. Miałam leczoną szóstkę na górze i siódemkę na dole(plomba) oraz szóstkę na dole kanałowo. 2 miesiące temu też mnie bolały, miałam wykonaną panoramę, która nic nie wykazała, dostałam antybiotyk, zęby przestały mnie boleć dopiero po zażyciu całej dawki antybiotku, ale teraz ból powrócił. Ból występuje o różnych porach dnia,co robić?

Witam. Powinna się Pani udać ponownie do stomatologa i tym razem wykonać zdjęcia punktowe tych zębów, panorama jest zdjęciem bardziej ogólnym i czasami nie wszystko jest na niej widoczne. Warto też poszukać innych przyczyn- ze strony stawów, dziąseł.