Bóle zębów pomimo leczenia

BardzoProszęOpomocOd3tyg bolą mnie zęby a zaczęło bólem w dolnej prawej 6 ból był cmiący.Dentysta zrobił rtg wyszło, że 6 ok, natomiast dziura była w 8 po tej samej stronie więc zrobiła zęba ale ból jest.Poszłam do innego dentysty bo ten poszedł na urlop. dentysta robiąc testy na zimno uznal ze to górna prawa 4 bo była dziura w tej 4test na zimno mocno mnie zabolał, mam tam opatrunek leczniczy tlenek cynku lecz ból dalej jestBól czuje jakby żuchwy dolnej częśc po same ucho jakby mnie"rwały"zęby.

Dzień dobry, bez badania Pani zębów i obejrzenia zdjęć rentgenowskich, nie powiedzieć co jest przyczyną bólu. Bardzo dobrze, że zaczęła Pani leczyć po kolei wszystkie chore zęby. Proszę jednak dalej dokładnie przebadać zęby w żuchwie, bo ból promieniujący do ucha wywodzi się z chorisch dolnych zębów.