Bóle zębów przy opukiwaniu

Tydzien temu przez parapet zlamalam górna jedynke lewa (została odbudowana) a prawa jedynka i dwójka przy opukiwaniu bola ? Co to moze znaczyć ? Czyżby obumarcie ?! Dentystę i ortodonte mam 24.04 ale bardzo sie boje ze stracę Kolejne zeby ...

Witam. Podejrzewam, że ząb złamała Pani na skutek urazu, więc zęby sąsiednie mogą również być tkliwe. Należy zbadać ich żywotność i przez jakiś czas obserwować .

Lek. dent. Piotr Haus

Witam. Proszę nie martwić się na zapas. Bolesność zębów zaraz po urazie jest czymś normalnym. Proszę systematycznie sprawdzać ich żywotność.