Bóle żołądka bez powodu

Witam. Albo jestem hipohondryczka albo juz niedlugo zycia mi zostalo. Mam 36 lat. Od kilku miesiecy bardzo boli mnie zoladek. Lekarz zalecil omeprazol I tyle. Nie bolalo. Niedawno lekarz zalecil odstawic tabletki. Straszny bol powrocil. Po 2 tyg sama zczelam brac z powrotem omeprazol. Nie boli. Oddalam kal do badania,wyniki za tydzien. Nie widze krwi w kale. Ma, wzdecia I wydety brzuch. Bol ustaje po posilku. Czy to wrzody?czy to rak?badanie usg nic nie wykazalo. strasznie sie martwie

Jeśli lekarze wykluczą somatyczne (chorobowe) podłoże objawów, będzie to wskazywać na ich emocjonalne, psychologiczne podłoże. Jest to dość prawdopodobne. Wówczas najlepiej poradzić sobie z nimi w procesie psychoterapii.