Bóle żołądka, bóle pod żebrem, nudności i brak apetytu

Witam od 3 miesiecy mam bole zoladka I pod lewym zebrem nudnosci brak apetytu stolce rozne ale bez biegunek gastroskopia stan zapalny zoladka usg pogrubialy ogon trzustki tk wszystkie narzady bz powtorne usg trzustka niepowiekszona o obnizonej gruboziarnistejnstrukturze echa w ciagu 3 miesiecy schudlam 10 kg lekarz twierdzi ze to jelito drazliwe mialam rowniez kolonioskopie bz badania krwi dobre lecze sie rowniez na nerwice I depresje biore xanax I prozak omeprazol I nospe blagam o odpowiedz.

Witam Panią Serdecznie,

Coś się u Pani zadziało.
Wymienione przez Panią symptomy takie, jak bóle żołądka, pod żebrem, nudności, brak apetytu wskazują na objawy somatyczne.
Wykonane badania diagnostyczne m.in. istotna kolonoskopia wskazują, że jest tak, jak być powinno.

Napisała Pani, że jest w leczeniu na nerwicę i depresję- moje pytanie od jak długo?
Myślę, że rozsądnie byłoby podjąć kroki w kierunku podjęcia terapii, gdyż przyjmowane przez Panią leki prawdopodobnie osłabiają objawy, a nie leczą przyczynę.
Tak jeszcze pomyślałam o zbadaniu poziomu hormonalnego tarczycy- warto to sprawdzić.

Życzę Dobrego Zdrowia,
Irena Mielnik-Madej