Bóle żołądka i nerek - co je powoduje?

Witam! Od pewnego czasu, jakieś 2 miesiące mam problem, zaczerwienienia na skórze w okolicy nerek i uczucie zimna w tym miejscu. Na dodatek też pojawia się burczenie i przelewanie treści w żołądku z punktowymi bólami. Dodam, że wcześniej też swędziała mnie skóra całego ciała i miałem wypryski na twarzy i całym ciele w postaci małych pęcherzyków o średnicy do 3mm, które zmieniały się w strupy i znikały po około tygodniu. Mam pytanie, do jakiego lekarza powinienem się udać i ewentualnie jakie badania wykonać? Wykonałem badania (OB - nic, Kał - nic, na obecność grzybów i pasożytów - nic, hiv - nic, chlamydia - nic, aids - nic). Proszę o poradę i z góry dziękuje!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane objawy mogą sugerować wiele schorzeń.
Na początku należy zgłosić się do lekarza rodzinnego. Wskazane jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu, badania fizykalnego i ewentualnie badań dodatkowych takich jak morfologia krwi, analiza moczu i USG jamy brzusznej.
W zależności od wyników albo zostanie podjęte leczenie przez lekarza rodzinnego albo zostanie Pan skierowany do odpowiedniego specjalisty.

Redakcja abcZdrowie.pl