Bóle żołądka i niestrawność u 70-latka

Mam 69lat,nie palę od 38lat,nie piję alkoholu.Od 5 lat mam bóle żołądka niestrawność.Co roku jest robiona gastroskopia, wyniki sa podobne: 1/żółciowe zapalenie błony śluzowej żołądka i opuszki XII-cy, 2/zapalenie XII-niczo-żołądkowo-wpustowe typ A, 3/niewielki odczyn zapalny w ok. oddźwiernika,helikobacter (-)pozostały odcinek prawidłowy,4/refluks żółciowy XII-czo-żołądkowo-przełykowy z niedomogą zwieracza wpustu, 5/cechy przepukliny wślizgowej z zapaleniem ok. wpustowej(A)

Witam,

Może to być związane ze stanem funkcjonalnym Pana tkanek jamy brzusznej. Ja z takimi przypadkami pracuje manualnie po wcześniejszym wywiadzie i badaniu.

Polecam znaleźć jakiegoś zdolnego fizjoterapeutę/ osteopata i powinien zaradzić. Jeśli nie ma Pan możliwości znalezienia to proszę o kontakt i postaram się pomlóc.

Pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat