Bóle żołądka i wymioty przy grypie jelitowej

Witam mam 19 lat i mam takie pytanie . W sobotę zarazilam się od mamy grypa jelitowa ale tylko wymiotowałam i od tego czasu do dziś nie mam apetytu a czuje się złe . Słabo mi się robi a jak coś zjem to czuje jak bym zaraz miała wymiotować . Co się dzieje to już 3 dzień . A tylko w sobotę mnie żołądek bolał i wymiotowałam .

Lek. Katarzyna Szymczak

Taka infekcja może trwać kilka dni, w razie braku poprawy po ok tygodniu, sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam