Bóle żołądka, mdłości, ucisk w żołądku i duszności

Witam, Moje dolegliwosci to: bole zaoladka, mdlosci, ucisk w zoladku, dusnzosci, niemoznosc ziewania i wziecia glebokiego wdechu, parcie na stolec, ktory od kilku mieisecy jest non stop bardzo twardy i BOBKOWATY ze sluzem. Badania przeprowadzone: USG (ok), gastroskopia(niewyrazna, byc moze refluks), badania na pasozyty(negatywne, ale one podobno niewiarygodne sa). Prosze o rade co jeszcze moge zrobic i co to moze byc. Pozdrawiam

Radziłbym jeszcze w tej sprawie ewentualnie skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem, być może jeszcze konieczne okaże się wykonanie kolonoskopii, wdrożenie odpowiedniego leczenia objawowego. Bez ewidentnych wyników badań wskazujących na jakąś patologię nie da się określić czym spowodowane są te liczne dolegliwości ze strony różnych odcinków przewodu pokarmowego.