Bóle żołądka, nudności, wymioty

Witam.Od 4 dni mam problem z bólem żołądka.Pierwszego dnia zaczęło się wieczorem,ale przeszło,następnego dnia po południu i od tamtej pory kolejne 2 dni czuje nonstop.Tzn.tak jakbym miała zamiast żołądka jakiś kamień,do tego toważyszy mi brak apetytu,co chwilę mi się odbija,na sam zapach kawy mnie mdli,ale wymiotów nie mam.Do tego mam napady na kwaśne i na surówki.O innym jedzeniu nawet nie myśle.Co może być powodem mojego złego samopoczucia?Dodam że ból nie jest silny,ale dokuczliwy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, bez badania nie można nic powiedzieć. W czasie wizyty będzie można określić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.