Bóle żołądka, odruch wymiotny, zaburzenia oddychania

Witam! Postaram sie zwiezle. Moje objawy sa nastepujace: gula w gardle, bol zoladka, odruch wymiotny, problemy z oddychaniem oraz zawroty glowy. Badania jakie mialam: morfologia, usg brzucha i szyi, rtg klatki i zatok, rezonans i tomograf glowy, okulista i laryngolog, ekg duzo razy.Wszystkie wyniki dobre. Panicznie boje sie ze umre. czy tak moze byc?26 lat

Witam serdecznie. Spokojnie, jestem prawie pewna, że objawy spowodowane są stresem. Proponuje zastosowanie leku ziolowego na uspokojenie.