Bóle żołądka przy stresujących sytuacjach a nerwica

Codziennie sie stresuje nerwice mam od dziecka towarzysza mi bole żołądka juz od kilku lat w stresowych sytuacjach wystepuja biegunki czasem zdarza mi sie zwymiotowac bol nie jest silny ale codziennie odczuwam ucisk mdlosci uczucie pelnosci uciazliwe to jest jak mam sobie z tym poradzic jestem osoba znerwicowana przezywalam duzo stresow w zyciu teraz obecnie moj tata jest w szpitalu i bol sie nasila.

Niezależnie od konsultacji psychologicznej, kontakt z psychiatrą i podjęcie leczenia jest również wskazane.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Witam. Badania pokazują, że dużą skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych posiada terapia poznawczo -behawioralna. Terapia ta koncentruje się na problemach aktualnie występujących, jest krótkoterminowa, może pomóc zmienić niekorzystny sposób myślenia i zachowania co przekłada się na poprawę samopoczucia. Proszę o zastanowienie się nad tym rodzajem terapii i wizytą u psychoterapeuty dla poprawy komfortu życia i zadowolenia z niego. Pozdrawiam