Bóle żołądka, zawroty głowy i problemy z przełykaniem

Witam mam problem, który męczy mnie od dłuższego czasu, nie daję już sobie z tym rady. Codziennie jest mi nie dobrze, boli mnie żołądek, kłuje po lewej stronie, mam uczucie gdyby coś "stało" mi w przełyku. Do tego mam zawirowanie w głowie, często przy "zakręceniu" zaćmę przed oczami. Byłam u neurologa, Pani przepisała mi : Lucetam i Sympramol ( jednak nie zdążyłam wykupić recepty). Błagam o pomoc! Nie wiem co mam robić i do jakich lekarzy sie udać ..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani prosze wykupić przepisane leki i zglosic sie do lekarza pierwszego kontaktu, ktory po zbadaniu wskaże dalsze postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam