Boleści narządów rodnych oraz ból w dolnej części pleców

Witam mam 26 lat jestem mamą 2 dzieci od jakiegoś czasu mam boleści narządów rodnych oraz ból w dolnej części pleców zdarzyło mi się że po stosunku krwawiłam przez moment po 4 dniach dostałam miesiączkę bo się jej spodziewałam potem po następnej miesiączce miałam brązowe upławy. Rok wcześniej wykryto HPV oraz dysplazje szyjki macicy CIN 1 ale zanikła czy teraz te objawy mogą oznaczać na nowo pojawienie się dysplazji szyjki macicy czy coś innego proszę o odpowiedz pozdrawiam Małgorzata

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem wielu patologii w obrębie narządów płciowych, w tym dysplazji szyjki macicy. Sugeruję nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.