Boleści podczas okresu i zespół napięcia przedmiesiączkowego

Dzień dobry, mam 38 lat. Moim problemem są bardzo bolesne bóle podczas okresu, zespół napięcia przedokresowego. Co miesiąc przez ok. 3 dni nie mogę podnieść się z łóżka z powodu bólu i braku energii. Przed okresem mam duże zmiany nastroju z którymi nie mogę sobie poradzić. Dodam że nigdy nie brałam tabletek hormonalnych oraz ogólnie jestem zdrowa. Proszę o pomoc jakie słabe preparaty mogłyby mi pomóc w tym wieku?

Witam
W leczeniu objawów, które Pani opisuje najlepsze efekty przynosi
terapia psychologiczna.
Gdyby Pani chciała porozmawiać o problemie i ewentualnie
podjąć terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza