Bolesna czerwona obwódka ust po leczeniu Izotekiem

Dzień dobry. Jestem pół roku po kuracji Izotekiem 20mg. Mam cały czas problem z górną wargą - jest nad nią duża czerwona obwódka, bolesna i uczucie gorączki. Posiada strupki, które potem złuszczają się i po 3 dniach sytuacja normuje się. Wyglądem przypomina to drożdżakowe zapalenie czerwieni wargowej. Czy jest to możliwe, by była to grzybica? Sytuacja nasila się po treningach, spożywaniu alkoholu (z oporem chodzę np. na imprezy, gdyż pojawia się ta brzydka czerwona obwódka). Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.