Bolesna i czerwona skóra pod oczami i na policzkach z małymi pęcherzykami

Witam, od dłuższego czasu zmagam się z bolesnoscią i czerwoną skórą pod oczami i na policzkach. Skóra schodzi i piecze, dziś zauwazyłam maleńkie pęcherzyki na chorej skórze. Skóra wyglada okropnie-czerwone placki na twarzy, które są obecne cały czas. Stosuję kremy nawilżające i na zaczerwienienia i nic to nie daje. Bylam u dermatologa dostalam maść na grzybicę-to nic nie dało. Zmagam się z tym od dawna ale od krotkiego czasu objawy są nasilone. Co to może być? Jak to leczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi zadowalających rezultatów to należy udać się na wizytę kontrolną do specjalisty dermatologa. Po ponownej ocenie możliwa będzie modyfikacja terapii.