Bolesna miesiączka i obfity okres po założeniu plastra antykoncepcyjnego

Witam zaczęłam stosować antykoncepcję po raz pierwszy przykleilam plaster zawsze miałam bolesne miesiączki po tym plastrze nic się nie zmieniło mam jeszcze bardziej obfity okres czy to minie po 3 miesiącach ???

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli nadal się tego typu objawy warto jest udac się ponownie do lekarza ginekologa.