Bolesna miesiączka po porodzie

Witam. 5miesięcy temu urodziłam dziecko poprzez cc. Już nie całe 2miesiące po porodzie dostałam miesiączki,gdyż nie karmiła piersią. Od 1 miesiączki zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Przy pierwszym opk było wszystko ok,w połowie drugiego dostałam bardzo bolesnej miesiączki.Nie pominęłam żadnej tab i pilnowalam godz brania.Od 1.5 mies nie dostalam miesiaczki i poszlam do gin. Podczas ost badania usg lekarz stwierdził powiększoną sluzówkę macicy. Co to oznacza??skąd się bierze?

bez badania odpowiedz jest niemożliwa. Myśle,że lekarz umówił sie na wizyte kontrolną- wtedy będzie wiadomo więcej .