Bolesna wysypka a alergia pokarmowa

Witam, Od roku borykam się (przeze mnie rozpoznaną po eliminacji produktów) silną skazą/alergią na wszelkie białko (mleko,lody,jajka,smietana,produkty bez laktozy,sery itp). reakcja wystepuje po 15 min od spożycia posiłku zawierającego białko. Na rękach pojawiają się bolesno swędzące bordowe bąble wypełnione płynem. Mam 27 lat i nigdy wczesniej nie miałam żadnej alergii. Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje jakieś panaceum jak leczyc/wyleczyć tego typu alergię która pojawiła się z nikąd?

Witam serdecznie.Zasadniczo nie ma opracowanych metod leczenia nietolerancji laktozy, jedynie profilaktyka wymagająca stosowanie diety. Doraźnie proponuje zastosowanie leków typu Zyrtec.