Bolesne brodawki i jajniki u 51-latki

Mam 51 lat i od 14 lat biorę pigułki. Teraz odstawiłam i mam zrobić badania czy mam dalej kontynuować, czy nie. Po jakim czasie po odstawieniu można zrobić wiarygodne badania. Po dwóch tygodniach zaczęły mnie boleć jajniki i mam bolesne brodawki. O czym to może świadczyć?

Najpewniej o zaburzeniach hormonalnych po odstawieniu HTZ. Jednakże proszę wykonać zalecone przez ginekologia badania i skonsultować ich wyniki. Pozdrawiam