Bolesne guzy podskórne na dłoniach, łokciach i stopach

Witam. dostaję na dłoniach, łokciach i czasami też na stopach bolące guzy podskórne. Z niektórych następnego dnia pojawia się ropa. Najbardziej atakuje to dłonie które cały czas są czerwone na kostkach. Szczególnie guzy pojawiają sie przy zetknięciu z zimnem lub przy cięższej fizycznie pracy. Co to jest?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl