Bolesne i mało obfite miesiączki, ból podczas oddawania moczu oraz ból podczas stosunku
• Objawy od 1,5 roku: bolesne i mało obfite miesiączki, pieczenie w trakcie oddawania moczu, ból/kłucie łechtaczki już chwili podniecenia (np. pocałunek) , bol w trakcie stosunku • Problemy zaczęły się zanim doszło do stosunku. • Ginekolog i urolog zdiagnozowali zapalenie pęcherza i pochwy • USG dopochwowe – wszystko w normie • Leki: TantumRosa, Urofuraginum, Biseptol, UroUp, UroFlow, Vesicare, Clotrimazolum, Trivagin, Furaginum Adamed, mieszanka ziół: skrzyp, pokrzywa, rzepik, ziele przytulia.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Pani objawy rzeczywiście wydają się wskazywać na infekcyjne tło objawów. Jeśli stosowane leki nie były skuteczne, sugeruję wykonanie analizy moczu z posiewem i antybiogramem oraz wymazu z pochwy także z posiewem i antybiogramem. Ewentualnie może Pani także wykonać badanie w kierunku chlamydii i rzęsistka.
Witam, myślę, że w ciągu 1,5 roku zarówno ginekolog jak i urolog mieli okazję przynajmniej kilka razy zapoznać się z Pani wynikami bakteriologicznymi zarówno z cewki (wymaz), pęcherza (posiew moczu) jak i pochwy (wymaz). Nic Pani o tym nie pisze, a szkoda... Jeśli takich badań nie przeprowadzano to niech Pani zmieni specjalistów, którzy Panią leczą.. Pozdrawiam RH