Bolesne kłucie w dole brzucha po stosunku a możliwość ciąży

Do stosunku doszło 2.02.14 był bez zabezpieczenia jednak nie doszedł we mnie a na zewnątrz po 30 sek.włożyłam sb palec do pochwy i jest ona opuchnięta dość wysoko jest macica i jest twarda okres powinnam dostać 17.02 dodam że jest regularny od przeszło 6 miesięcy co 30 dni. 5 dni po stosunku śluz był biały i lepki natomiast teraz jest przezroczysty i wodnisty. Dodam że mam nadrzerke. 09.02 doszło do stosunku i po nim odczuwałam bolesne kłucia w dole brzucha jakby w jajnikach czy to ciąża ??

Witam! W podanej sytuacji nie można wykluczyć ryzyka ciąży. Proszę pamiętać że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji gdyż w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki.