Bolesne krosty pod pachą

mam krosty pod pachą i piecze boli i są grudki pod nimi jak to leczyć

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą dermatologiem, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl