Bolesne miesiączki i bardziej obfite od 6 miesięcy

Od ok. 6 miesięcy odczuwam znaczenie bardziej bolesne miesiączki, są one bardziej obfite i trwają znacznie dłużej. Biorę kilka różnych leków przeciwbólowych, ale mi nie pomagają. O czym może to świadczyć? Czy to może być endometrioza?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie.Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.