Bolesne miesiączki i ból piersi przed okresem a wyniki badań hormonalnych

Witam, mam bardzo bolesne miesiaczi i przed każdym okresem bola mnie piersi, badania ginekologiczne wyszly ok, dostalam skierowanie na badanie tarczycy, moje wyniki tsh 1,7551 i t4 9,65 ug/dL czy sa prawidlowe? Jak zlagodzic moje dolegliwosc, dodam jeszcze ze nie rodzilam dzieci.

Piotr Pilarski

Wyniki są prawidłowe. Proszę spróbować antykoncepcji hormonalnej.

Pozdrawiam.