Bolesne miesiączki i problem z oddawaniem moczu

Witam. Nie wiem nawet do kogo to pytanie skierować. Mam 21 lat, okres mam regularny jest miesiąc w miesiąc dokladnje ten sam dzień lecz przechodzę ten okres bardzo boleśnie, oblewaja mnie zimne i gorące poty wybuchy gorąca..:( strasznie mnie to męczy. Mam również problem z oddawaniem moczu w dzień chodzę normalnie do toalety lecz jest noc to wstaje po 2 max 3 razy do wc. Gdy oddaje mocz boli mnje wszytko skręca ściska ból jest nie do opisania. Co mam zrobić?prosze o poradę. :( męczę się.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i zalecic odpoowiednie dalsze postepowanie.